Sloni

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:52

    akryl, plátno, 60 x 30 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 601

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:49

    litografie, 32,7 x 48,8 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Míčková

    Zátiší s hruškami

    Položka č.: 593

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:41

    pastel, velur, 31,5 x 31,5 cm, sign. PD Jana, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Bariéra - návrh na plakát

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:20

    bromostříbrná fotografie, koláž, tuš, karton, 1980, 42,6 x 31 cm, sign. PN Kadrnožka 80, bulharský film, režie Christo Christov, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    V zácpě

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:14

    tuš, papír, 19,5 x 28,5 cm, rám, sign. PD Jiránek, text: Celý problém je v tom, že zvířata prostě neumějí žít jako lidé., Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Pavel Horák

    Praha - Hradčany v modrém

    Položka č.: 559

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:07

    serigrafie, 29,6 x 30 cm, sign. PD Pavel Horák, 68/333, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Horák

    Praha - modrý večer ve Valdštejnské ulici

    Položka č.: 558

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:06

    serigrafie, 26,9 x 22,3 cm, sign. PD Pavel Horák, 216/333, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Muší smrt

    Položka č.: 555

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:03

    litografie, 59 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 60/24, prasklé sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Petr Helbich

    Malá Chuchle

    Položka č.: 552

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:00

    bromostříbrná fotografie, 1996, 12,2 x 17,2 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jan Hejda

    (1927)

    Starý list

    Položka č.: 546

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 08:54

    suchá jehla, 1986, 49 x 32,2 cm, sign. PD Jan Hejda 86, 11263, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kamila Havlíková

    (1971)

    Stromořadí

    Položka č.: 545

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 08:53

    olej, plátno, 2006, 60 x 50,5 cm, monogr. PD KH 06, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, absolvovala kurzy figurální kresby na VŠUP a AVU, kurz malby na VŠUP (2003–7) Kurz knižní vazby na VŠUP (2009–10)

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Roman Franta

    Zvíře

    Položka č.: 534

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 08:42

    litografie, 2009, 28,8 x 38,2 cm, sign. PD R. Franta 09, 51/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Prodejna s látkami

    Položka č.: 502

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 08:10

    tempera, karton, 32 x 43 cm, sign. PD VB, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Položka č.: 498

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 08:06

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Madona

    Položka č.: 497

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 08:05

    mezzotinta, 2004, 29,8 x 24 cm, sign. PD Jan Blaha, 18476, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel (2004)

    Položka č.: 486

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:03

    fotografie, 23,5 x 35 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    In a Garden near Rome - 1977

    Položka č.: 446

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Fiona Lewis in Los Angeles, 1976

    Položka č.: 447

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Jane Kirby - Avenue Klébe Paris, 1977

    Položka č.: 448

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Saddle I. Paris, 1976

    Položka č.: 449

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Jenny Kapitan Pension Dorain, Berlin 1977

    Položka č.: 450

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Berlin Nude, 1977

    Položka č.: 451

    fotolitografie, 1977, 22,9 x 35,5 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel (2005)

    Položka č.: 476

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    fotografie, 18 x 27 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s cigaretou (1990)

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    fotografie, 29,5 x 29 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel na nádvoří Pražského hradu

    Položka č.: 489

    fotografie, 25,5 x 38,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel v Liberci (1990)

    Položka č.: 488

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel u štaflí (2003)

    Položka č.: 487

    fotografie, 37 x 24,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    V. Havel s J. Škvoreckým a Z. Salivarovou (s podpisy všech tří), 12. 10. 2004

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    fotografie, 2004, 17 x 25,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s Jiřím Černým, Janem Patočkou Jr. a Františkem Kriegelem (Sázava)

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    fotografie, 13,5 x 20,5 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel - Odcházení (s podpisem VH)

    Položka č.: 483

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)