• Andrej Augustín

    (1964)

    Nožičky jako salámik

    Položka č.: 492

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:00

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Juraj Bartók

    Osamělá slunečnice

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:01

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Kentauři

    Položka č.: 494

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:02

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Joachym Beruschka

    (1973)

    Tao I.

    Položka č.: 495

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:03

    linoryt, 40 x 60 cm, sign. PD Joachym Beruschka, 42889, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, poté na Newcastle College a londýnské Byam Shaw School of Art, člen Klubu literárních géniů (KLG)

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Joachym Beruschka

    (1973)

    Tao III.

    Položka č.: 496

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:04

    linoryt, 34 x 64 cm, sign. PD Joachym Beruschka, 42889, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, poté na Newcastle College a londýnské Byam Shaw School of Art, člen Klubu literárních géniů (KLG)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Madona

    Položka č.: 497

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:05

    mezzotinta, 2004, 29,8 x 24 cm, sign. PD Jan Blaha, 18476, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Položka č.: 498

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:06

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    V růžovém

    Položka č.: 499

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:07

    tempera, karton, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD VB, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Motocyklista

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:08

    monotyp, 34 x 39 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Položka č.: 501

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:09

    monotyp, 50 x 39 cm, monogr. PD VB, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Prodejna s látkami

    Položka č.: 502

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:10

    tempera, karton, 32 x 43 cm, sign. PD VB, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jiří Brázda

    Kozoroh

    Položka č.: 503

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:11

    lept, mezzotinta, 1992, 10,3 x 6,9 cm, sign. DU J. Brázda 92, 3/25, znamení zvěrokruhu, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Vodnář

    Položka č.: 504

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:12

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Ryby

    Položka č.: 505

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:13

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Beran

    Položka č.: 506

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:14

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Býk

    Položka č.: 507

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:15

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Blíženci

    Položka č.: 508

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:16

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Rak

    Položka č.: 509

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:17

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Lev

    Položka č.: 510

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:18

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Panna

    Položka č.: 511

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:19

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Váhy

    Položka č.: 512

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:20

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Štír

    Položka č.: 513

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:21

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Střelec

    Položka č.: 514

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:22

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • I. Craft

    Find your way

    Položka č.: 515

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:23

    olej, plátno, 2016, 70 x 70 cm, sign. a popsáno na zadní straně I. Craft 2016, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    All of You (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    Položka č.: 516

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:24

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    Položka č.: 517

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:25

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:26

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Ringo Čech

    Rodný dům Franze Kafky - Praha

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:27

    serigrafie, 1990, 33,8 x 29,5 cm, sign. PD Frant. Ringo Čech 90, rám, 43/100, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Z cyklu Lužice

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:28

    kvaš, papír, 1964, 43 x 61 cm, sign. LD Alena Čermáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Zoufalci

    Položka č.: 521

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:29

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)