Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce

4. 12. - 6. 12. 2019 | 10-12 a 13-18
9. 12. - 11. 12. 2019 | 10-18
12. 12. 2019 | 10 - 15 hodin
Výsledky budou rozeslány 17. 12. 2019.

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 867

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:27

    mrazovka, 1999, 20,5 x 14,5 cm, sign. LD Janošek 99, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 868

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:28

    mrazovka, 1999, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Janošek 99, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Mráz v okně

    Položka č.: 869

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:29

    mrazovka, 1999, 20 x 14,5 cm, sign. PD Janošek, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Čestmír Janošek

    Skvrny fašismu a komunismu na Modré planetě

    Položka č.: 870

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:30

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Oldřich Jelínek

    Sedící akt

    Položka č.: 871

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:31

    tempera, kvaš, papír, 1960, 30 x 42 cm, sign. PD O. Jelínek , rám

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ellen Jilemnická

    Na slunci

    Položka č.: 872

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:32

    tuš, akvarel, papír, 2000, 58,3 x 42,3 cm, sign. PD Ellen J. 2000, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Žena v šátku

    Položka č.: 873

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:33

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Štvanci - návrh na plakát

    Položka č.: 874

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:34

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Bariéra - návrh na plakát

    Položka č.: 875

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:35

  • Aleš Lamr

    Duhová obloha v modré

    Položka č.: 876

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:36

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Aleš Lamr

    Triangl

    Položka č.: 877

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:37

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Aleš Lamr

    Jákobův žebřík

    Položka č.: 878

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:38

    akvarel, tuš, papír, 1991, 41,3 x 29,3 cm, sign. DU A. Lamr 91, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Lubomír Mencl

    (1922)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 879

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:39

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Vladimír Míčko

    (1941-2010)

    Továrna

    Položka č.: 880

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:40

    akvarel, papír, 41 x 58 cm, sign. PD Míčko, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Park

    Položka č.: 881

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:41

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 882

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:42

  • Jiří Načeradský

    V leže

    Položka č.: 883

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:43

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě dívky

    Položka č.: 884

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:44

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 885

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:45

    akvarel, pastel, papír, 1978, 59 x 41, 5 cm, sign. PD Načeradský 78, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

    Abstrakce I

    Položka č.: 886

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:46

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Abstrakce II

    Položka č.: 887

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:47

    kresba pastel, 1931, 44 x 29 cm, sign. DU Mueriony, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Neznámý autor (Německo)

    Postavy

    Položka č.: 888

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:48

    pastel, papír, 100 x 78 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Arnošt Paderlík

    (1919-1999)

    Zátiší s koláčem a jablkem

    Položka č.: 889

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:49

    pastel, pauzovací papír, 14,9 x 19 cm, sign. PD Paderlík, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na UMPRUM, člen a spoluzakladatel skupiny Sedm v říjnu, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Kamila Planerová

    Modrá vodička

    Položka č.: 890

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:50

    pastel, papír, 1985, 46 x 66 cm, sign. PD Planerová, rám, vzadu štítek s popisem díla a razítko ČFVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Markéta Prachatická

    V pohybu

    Položka č.: 891

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:51

    kolorovaná perokresba, papír, 25,5 x 19,5 cm, sign. DU Markéta Prachatická, antiqari.at Radhošťská, Markéta Prachatická, nar. 1953, 1984 Velká cena na knižním veletrhu za ilustraci ke knize Alenka v říši divů, 1990 Camberwell College of Art London (2 semestry), 1991 – 1993 působila jako asistentka g…

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Starosta města

    Položka č.: 892

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:52

    tužka, akvarel, papír, 29,3 x 19,5 cm, sign. PN Seydl, cliprám, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Silnice

    Položka č.: 893

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:53

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kostel

    Položka č.: 894

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:54

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Vesnická náves

    Položka č.: 895

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:55

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Statek

    Položka č.: 896

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:56