Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část

17. 2. - 21. 2. 2020 | 10-12 a 13-18
24. 2. - 26. 2. 2020 | 10-18
27. 2. 2020 | 10 - 15 hodin
Výsledky budou rozeslány 2. 3. 2020.

  • Pietr Claesz- kopie

    Zátiší s ústřicemi

    Položka č.: 655

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:00

    olej, plátno, 38 x 53 cm, rám

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Melchior de Hondecoeter - kopie

    Drůbež v zahradě

    Položka č.: 656

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:01

    olej, plátno, 68 x 100 cm, sign. LD, rám, krakeláž

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Pietro Antonio Rotari (následovník)

    (1707-1762)

    Čtenářka dopisu

    Položka č.: 657

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:02

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Camillle Corot - kopie

    Stavení

    Položka č.: 658

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:03

    olej, plátno, 33,5 x 41,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaroslav Peregrin Kloc

    (1894-?)

    Položka č.: 659

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:04

    olej, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD Kloc, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Viktor Rolín

    (1887-1942)

    Položka č.: 660

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:05

    olej, překližka, 65 x 118 cm, sign. PD V. Rolín, rám, žák prof. Sambergera

  • Jan Honsa

    (1876-1937)

    Staré domy v Pelhřimově I.

    Položka č.: 661

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:06

    olej, karton, 1913, 23 x 31 cm, sign. LD J. Honsa 1913, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Martinem Kodlem, vzadu ve výřezu popsáno autorem, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze

  • Jaroslav Peregrin Kloc

    (1894-?)

    Chalupa v Koníkově na Vysočině

    Položka č.: 662

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:07

    olej, karton, 27 x 33 cm, sign. LD Kloc 1973, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Gustav Macoun

    (1892-1934)

    Kameničky

    Položka č.: 663

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:08

    olej, plátno, 1908, 70 x 94 cm, sign. LD G. Macoun, rám, vzadu štítek s popisem díla, žák V. Jansy, Al. Kalvody, Ant. Slavíčka

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-1968)

    Před soumrakem

    Položka č.: 664

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:09

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Horská krajina

    Položka č.: 665

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:10

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jindřich Sitte

    (1888-1951)

    Venkovská chalupa

    Položka č.: 666

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:11

  • Jan Šebek

    (1890-1966)

    Dívka z Domažlic

    Položka č.: 667

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:12

    olej, dřevo, 43 x 28,5 cm, sign. LD J. Šebek, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Pražské panorama

    Položka č.: 668

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:13

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 669

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:14

    pastel, papír, 1924, 50 x 41,5 cm, sign. LD K. Špillar V. 1924, rám, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jan Zrzavý

    Autoportrét (14 letý)

    Položka č.: 670

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.800 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:15

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.800 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 671

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:16

    olej, akryl, karton, 1972, 44,5 x 32,5 cm, sign. NU Bělocvetov 72, rám, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

  • František Foltýn - připsáno

    (1891-1976)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 672

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:17

    olej, karton, 39 x 55 cm, rám, vzadu štítek s popisem, přiložen posudek Dr. J. Hlušičky, předního znalce díla F. Foltýna, autora jeho monografií a řady výstav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Jiří Načeradský

    Z cyklu Invaze

    Položka č.: 673

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:18

    akryl, lepenka, 1977, 55 x 51 cm, sign. PD Načeradský 77, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Anna Staritski

    (1908-1981)

    Položka č.: 674

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:19

    tuš, kvaš, koláž, kombinovaná technika, 55,7 x 75 cm, sign. PD Staritski, při okrajích poškozeno

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Ladislav Maria Wagner

    Pozdrav z Yokohamy

    Položka č.: 675

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:20

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)

  • Oldřich Jelínek

    Start vzducholodi

    Položka č.: 676

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:21

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Josef Liesler

    Hoch s nožem

    Položka č.: 677

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:22

    pastel, akvarel, papír, 29 x 27,8 cm, rám, rám rozklížen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Muž v zeleném kabátu

    Položka č.: 678

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:23

    akvarel, tuš, papír, 1956, 40,5 x 29,5 cm, sign PD Liesler 1956, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír mírně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Liesler

    Portrét muže

    Položka č.: 679

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:24

    akvarel, tužka, papír, 1956, 40 x 29,5 cm, sign. LD Liesler 1956, kousek papíru na horním okraji utržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Položka č.: 680

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:25

  • Jan Otava

    (1950)

    Tetovaný

    Položka č.: 681

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:26

    kombinovaná technika, papír, 2003, 62,5 x 45 cm, sign. PD J. Otava 2003, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Červený obraz

    Položka č.: 683

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:28

    olej, plátno, 1964, 100 x 70 cm, sign. na zadní straně Stolař, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Miloše Maliny a Jindřicha Halekala

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Brázda

    Postava

    Položka č.: 684

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:29

    tužka, kvaš, papír, 2000, 50 x 36 cm, sign. DU JBrázda X. 2000, rám, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • Krištof Kintera

    (1973)

    Položka č.: 685

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:30

    airbrush, papír, 2007, 70 x 100 cm, sign. vzadu Krištof Kintera 2007, rám, žák prof. J. Lindovského, A. Veselého, M. Knížáka a M. Bielického na AVU v Praze