Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část

17. 2. - 21. 2. 2020 | 10-12 a 13-18
24. 2. - 26. 2. 2020 | 10-18
27. 2. 2020 | 10 - 15 hodin
Výsledky budou rozeslány 2. 3. 2020.

    Muž ze Slovácka

    Položka č.: 806

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:31

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pláži

    Položka č.: 807

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:32

    kombinovaná technika, papír, 1948, 21 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych 48, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 808

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:33

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v tyrkysových šatech

    Položka č.: 809

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:34

    olej, plátno, 35,2 x 28,6 cm, sign. PD B. Ullrych, lehce odřená malba u levého okraje plátna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 810

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:35

    kombinovaná technika, papír, 1947, 42,5 x 33,5 cm, sign. LD B. Ullrych 47, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    Položka č.: 811

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:36

    kombinovaná technika, papír, 1945, 40,5 x 29 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 812

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:37

    olej, plátno, 1939, 34,5 x 27,3 cm, sign. LD B. Ullrych 39, okraje plátna otřepené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 813

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:38

    olej, karton, 1934, 25 x 31,2 cm, sign. LD B. Ullrych 34, na malbě místy drobné oděrky, nalomený pravý horní roh kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Oslava

    Položka č.: 814

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:39

    olej, karton, 1945, 24,4 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych 45, u horního okraje malba lehce odřená, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s bílým šátkem

    Položka č.: 815

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:40

    olej, karton, 1935, 27 x 22 cm, sign. LD B. Ullrych 35, při pravém okraji malba mírně odřena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Weigelt

    Zátiší s broskvemi

    Položka č.: 816

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:41

    olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD Weigelt, rám , neodborně restaurovaná signatura, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Akt ženy

    Položka č.: 817

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:42

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Thomas Hrnčíř

    (1855-1917)

    Ženský akt

    Položka č.: 818

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:43

    uhel, papír, 46,5 x 30,5 cm, sign. PD Hrnčíř, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky

  • Václav Malý

    (1874-1935)

    Muž v kabátě

    Položka č.: 819

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:44

    tužka, papír, 43 x 23 cm, sign. PD V.M., dole na papíře skvrna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Klečící

    Položka č.: 820

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:45

    tuš, papír, 39 x 25,5 cm, sign PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Matka

    Položka č.: 821

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:46

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící dívka

    Položka č.: 822

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:47

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Hugo Theodor Rašín

    (1904-?)

    Portrét dívky

    Položka č.: 823

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:48

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Hugo Theodor Rašín

    (1904-?)

    Portrét ženy

    Položka č.: 824

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:49

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Ženíšek

    (1877-1935)

    Záchrana cti

    Položka č.: 825

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:50

    tuš, papír, 1913, 23 x 17 cm, sign. PD F. Ž. J. 13, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Horbat

    Secesní dekorativní návrhy

    Položka č.: 826

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:51

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Architektonický motiv

    Položka č.: 827

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:52

    tuš, papír, 19. století, 38,5 x 26 cm, Antikvariát Dlážděná

    Krajina s hradem

    Položka č.: 828

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:53

    tuš, tužka, papír, 18. století, 15.5 x 20,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Světice

    Položka č.: 829

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:54

    sépie, ruční papír, 18. století, 22,2 x 17,3 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Karlovy vary

    Položka č.: 830

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:55

    tuš, papír, 1939, 15 x 22 cm, sign LD L. Kuba, v rozích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Strnad

    (1889-1952)

    Studie kluka u ohníčku

    Položka č.: 831

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:56

    akvarel, papír, 1931, 23 x 32 cm, sign. DU Jos. Strnad 1931, pasparta, DU popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a M. Pirnera na AVU v Praze, člen Sdružení vinohradských výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Juraj Bartók

    Krajina s hradem

    Položka č.: 832

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:57

    olej, deska, 28 x 55 cm, sign. LD Barták, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Z hospody

    Položka č.: 833

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:58

    tempera, karton, 86,5 x 61 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Faltus

    Lokomotiva

    Položka č.: 834

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:59

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • V. Kafka

    Zátiší s kloboukem a dýmkou

    Položka č.: 835

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:00

    olej, plátno, 1988, 52 x 68 cm, sign. PD V. Kafka 88, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)