• Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Pražský hrad

    Položka č.: 643

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:31

    lept, 33 x 23,8 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 132/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Karlův most

    Položka č.: 644

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:32

    lept, 30,3 x 29,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 16/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 645

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:33

    akryl, sololit, 1991, 70 x 60 cm, sign. PD Jos. Šolc 91, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice s mísou

    Položka č.: 646

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:34

    akryl, plátno, 1984, 60 x 40 cm, sign. LD Josef Šolc 84, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Letní kytice

    Položka č.: 647

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:35

    akryl, plátno, 1987, 60 x 40 cm, sign. LD Josef Šolc 87, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem (původní cena v n. p. Dílo 2250 Kčs), Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Pivoňky

    Položka č.: 648

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:36

    akryl, sololit, 1991, 70 x 50 cm, sign. PN Josef Šolc 91, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Borovice na pobřeží

    Položka č.: 649

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:37

    akryl, sololit, 1982, 70 x 50 cm, sign. LD Jos. Šolc 82, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem (původní cena v n. p. Dílo 2875 Kčs), Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Šott

    Český Krumlov

    Položka č.: 650

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:38

    acryl, oil - Rowney, sololit, 1980, 46 x 81 cm, sign. PD Šetl 80, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Lubomír Štefka

    Položka č.: 651

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:39

    tempera, běloba, papír, 1985, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD Štefka 85, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Lubomír Štefka

    Dívky a housle

    Položka č.: 652

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:40

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 42 cm, sign. PD Štefka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Položka č.: 653

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:41

    kombinovaná technika, koláž, deska, 1990, 70 x 40 cm, sign. PD Štefka 90, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Lubomír Štefka

    Položka č.: 654

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:42

    olej, dřevotříska, 1999, 70 x 40 cm, sign. PD Štefka 99, Antikvariát Dlážděná

  • Jan Tichý

    Cesta III.

    Položka č.: 655

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:43

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jan Tichý

    Astrální svět

    Položka č.: 656

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:44

    akryl, papír, 1998, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 98, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jan Tichý

    Položka č.: 657

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:45

    akryl, karton, 2009, 96 x 65 cm, sign. PD J. Tichý 2009, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jan Tichý

    Nekonečný sen

    Položka č.: 658

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:46

    akryl, papír, 2001, 88 x 65 cm, sign. PD J. Tichý 2001, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Tichý

    Mjasostroj

    Položka č.: 659

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:47

    akryl, papír, 1990, 66 x 90,5 cm, sign. PD J. Tichý 90, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

  • Jan Tichý

    Krokodýl

    Položka č.: 660

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:48

    olej, plátno, 2008, 45 x 35 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jan Tichý

    Zvíře

    Položka č.: 661

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:49

    olej, plátno, 2008, 35 x 45 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Belveder

    Položka č.: 662

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:50

    lept, 25 x 16,2 cm, sign. PD Emilie Tomanová, 17/100, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Ryby

    Položka č.: 663

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:51

    lept, 15,2 x 12,5 cm, sign. PD Emilie Tomanová, pasparta, autorský tisk, z cyklu Znamení zvěrokruhu, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Blíženci

    Položka č.: 664

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:52

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Beran

    Položka č.: 665

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:53

    lept, sign. PD Emilie Tomanová, autorský tisk, z cyklu Znamení zvěrokruhu, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jana Truksová

    Nekonečno

    Položka č.: 666

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:54

    litografie, 2000, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD J. Truksová 2000, 16469, na zadní straně popsáno autorkou: Svícen (znaky) Nekonečno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

  • Jana Truksová

    Na kolenou

    Položka č.: 667

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:55

  • Jana Truksová

    Pocta Marii

    Položka č.: 668

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:56

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Urban

    Dýza Boys

    Položka č.: 669

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:57

    akvarel, tuš, papír, 2002, 21 x 29,5 cm, sign. PD Urban, PD značeno autorem Dýza Boys 29.11.2002, Antikvariát Dlážděná

  • Jaroslav Válek

    Horovo oko

    Položka č.: 670

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:58

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Válek

    Průhled

    Položka č.: 671

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:59

    slepotisk, 15,5 x 11 cm, sign. PD J. Válek, Autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 672

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)