• Jaroslav Válek

    (1954)

    Vyzařování

    Položka č.: 673

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:01

    slepotisk, 19,5 x 15 cm, sign. PD Válek, Autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Valuch

    (1945)

    A life player

    Položka č.: 674

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:02

    fotografie, 1989, 26 x 20 cm, sign. PD Valuch 89, při okrajich mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vincent Venera

    (1958)

    Slunce

    Položka č.: 675

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:03

    olej, sololit, 1990, 90 x 61 cm, sign. PD V Vincent a na zadní straně Vincent 90, rám, v dolních rozích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vincent Venera

    (1958)

    Bez názvu

    Položka č.: 676

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:04

    olej, karton, 1995, 80 x 120 cm, sign. LD Vincent a na zadní straně Vincent Venera 1995, rám, oboustranná malba, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Veselý

    (1931)

    Krajina s ženským aktem

    Položka č.: 677

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:05

    laky, smalt, 1991, 30 x 17 cm, sign. na zadní straně V. Veselý 91, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen UVU, Jednoty umělců výtvarných a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martina Walterová

    (1988)

    Hodiny

    Položka č.: 678

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:06

    sprej, akryl, pastel, plátno, 2012, 100,5 x 70 cm, sign. na zadní straně Martina Waltrová, blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martina Walterová

    (1988)

    Záda

    Položka č.: 679

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:07

    olej, plátno, 2012, 65 x 30 cm, sign. na zadní straně Martina Walterová, blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Zárecká - Muchová

    (1940)

    Bodlák

    Položka č.: 680

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:08

    akvarel, pastel, papír, 53 x 23 cm, sign. LD Zárecká, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Šácha

    Kompozice

    Položka č.: 681

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:09

    olej, plátno, 2010, 80 x 80 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Šácha

    Kompozice

    Položka č.: 682

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:10

    olej, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Šácha

    Kompozice

    Položka č.: 683

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:11

    olej, plátno, 2010, 35 x 65 cm, sign. vzadu R. Šácha 10

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Šácha

    Kompozice

    Položka č.: 684

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:12

    olej, plátno, 2010, 25 x 25 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyšek Sion

    (1938)

    Postava ženy

    Položka č.: 685

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:13

    litografie, 2010, 48,8 x 34 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 83/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Šácha

    Červená krajina (Pocta Ivanu Ouhelovi)

    Položka č.: 686

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:14

    olej, plátno, 2013, 50 x 70 cm, sign. PD Šácha, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Vano

    (1948)

    Hudebníci

    Položka č.: 687

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:15

    fotografie, 2005, 21 x 34,5 cm, PD značeno razítkem Durmak Vano Prague Czech Republic 2005, č. P11, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Irena Hudcová

    (1966)

    Vyhlídka

    Položka č.: 688

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:16

    lept, 1991, 39,5 x 36,7 cm, sign. PD Irena Hudcová 1991, č. 33/100

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monika Havlíčková

    (1975)

    Bez názvu

    Položka č.: 689

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:17

    tužka, papír, 2005, 53,2 x 78,6 cm, sign. LD Monika Havlíčková

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Střížek

    (1959)

    U stolu

    Položka č.: 690

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:18

    tužka, papír, 1994, 29,8 x 21 cm, sign. DU St. 94, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Martin Mainer

    (1959)

    Slunce

    Položka č.: 691

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:19

    inkoust, papír, 2003, 13 x 18,5 cm, sign. PD Martin , DU věnování: Mirce 3.2. 2003 Martin, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Werner Opitz

    (1942)

    Lední hokej

    Položka č.: 692

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:20

    litografie, 2002, 70 x 53 cm, sign. PD Opitz 02, č. 17/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    Položka č.: 693

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:21

    litografie, 2002, 12,2 x 7,5 cm, sign. DU OKulhánek 2002, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Energie

    Položka č.: 694

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:22

    litografie, 1996, 31 x 22,5 cm, sign. PD Benedikt 96, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Papoušek

    Položka č.: 695

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:23

    litografie, 1993, 70 x 53,5 cm, sign. PD Benedikt 93, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumír (Bob) Hochman

    (1958)

    Akt s kloboukem

    Položka č.: 696

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:24

    pastel, papír, 2007, 23,3 x 18 cm, sign. PD Bob 2007, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Černý korál

    Položka č.: 697

    Vyvolávací cena: 6.600 CZK (264 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:25

    olej, plátno, 2013, 25 x 30 cm, sign. PD Benedikt 2013, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 6.600 CZK (264 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Jinan

    Položka č.: 698

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:26

    reliéfní tisk, 42 x 32 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Zvlnění

    Položka č.: 699

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:27

    reliéfní tisk, 2003, 43,7 x 33,3 cm, sign. PD J. Válek 03, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Lišejníky

    Položka č.: 700

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:28

    reliéfní tisk, 49 x 32 cm, sign. PD J. Válek, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Poco a poco accelerando

    Položka č.: 701

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:29

    sítotisk, 61 x 47 cm, sign. LD Benetka, č. 18/29, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen …

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Cela pro lva

    Položka č.: 702

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:30

    sítotisk, 80. léta, 23 x 31 cm, sign. PD Benetka, č. 20/23, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným um…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook