• Karel Benetka

    Ptáci vodní i podvodní

    Položka č.: 703

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:31

    sítotisk, 80. léta, 26,5 x 19 cm, sign. LD Benetka, č. 1/6, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným um…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské panorama

    Položka č.: 704

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:32

    litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová , rám, č. 23/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jana Reinerová

    Pod Petřínem

    Položka č.: 705

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:33

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová , rám, č. 30/38, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jaroslav Válek

    Andělé

    Položka č.: 706

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:34

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jana Reinerová

    Pohořelec

    Položka č.: 707

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:35

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jana Reinerová

    Jezírko v Central Parku – New York

    Položka č.: 708

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:36

    litografie, 27 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/66, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jaroslav Válek

    Thovt

    Položka č.: 709

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:37

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 710

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:38

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumír (Bob) Hochman

    Půlakt

    Položka č.: 711

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:39

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Wrangler Jeans

    Položka č.: 712

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:40

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Dítě

    Položka č.: 713

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:41

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslava Severová

    Ve své kůži (Album 76)

    Položka č.: 714

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:42

    lept, 30,3 x 38,2 cm, sign. PD Severová J., mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Petr

    Položka č.: 715

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:43

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 716

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:44

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Nábřeží

    Položka č.: 717

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:45

  • Pavel Kopp

    Praha - Staroměstské náměstí

    Položka č.: 718

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:46

  • Pavel Kopp

    Praha - Židovský hřbitov

    Položka č.: 719

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:47

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most v noci

    Položka č.: 720

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:48

  • Leona Hlavinková

    (1993)

    Krajina Haná V.

    Položka č.: 721

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:49

    akvatinta, 2017, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Hlavinková, č. 1/7, ze souboru grafik na téma autorčina rodného kraje - Hané., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Leona Hlavinková

    (1993)

    Krajina Haná VII.

    Položka č.: 722

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:50

    akvatinta, 2017, 14,5 x 20,3 cm, sign. PD Hlavinková, č.3/5, ze souboru grafik na téma autorčina rodného kraje - Hané., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Leona Hlavinková

    (1993)

    Položka č.: 723

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:51

    akvatinta, 2017, 23,8 x 15,8 cm, sign. PD Hlavinková, č. 3/5, ze souboru grafik na téma autorčina rodného kraje - Hané., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    Položka č.: 724

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:52

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka I.

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:53

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Kompozice ze zelenou rukou (PF 88)

    Položka č.: 726

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:54

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tamara Kolenčíková

    Nádej

    Položka č.: 727

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:55

    tisk, kombinovaná technika, 1990, 15,5 x 9 cm, sign. PD T. Kolenčíková 90, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. R. Fily na SŠUP v Bratislavě a V. Ciglera na VŠVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tamara Kolenčíková

    Maják

    Položka č.: 728

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:56

    tisk, kombinovaná technika, 1989, 12 x 9 cm, sign. PD T. Kolenčíková 89, autorský tisk, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. R. Fily na SŠUP v Bratislavě a V. Ciglera na VŠVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milina Zimková

    (1979)

    Madona zimního slunovratu

    Položka č.: 729

    Vyvolávací cena: 960 CZK (39 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:57

    Aktuální cena: 960 CZK (39 €)

  • Milina Zimková

    (1979)

    Vianočná královná

    Položka č.: 730

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:58

    Aktuální cena: 960 CZK (39 €)

  • Karel Benetka

    Ryby zase protestujou, že prý se jim rybníku usazuje vodní kámen

    Položka č.: 731

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 11:59

    tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,7 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je…

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 732

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 12:00

    tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,9 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je…

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)