• Jan Blaha

    (1961)

    Far West

    Položka č.: 823

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:31

    lept, mezzotitna, 34 x 22 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Splývání

    Položka č.: 824

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:32

    linoryt, 1967, 17,3 x 25,3 cm, sign. PD Hodonský 63, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Pod vodopádem

    Položka č.: 825

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:33

    linoryt, 1964, 29,6 x 17,4 cm, sign. DU Hodonský, č. 1/1, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Krajina - architektura

    Položka č.: 826

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:34

    litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 41/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Vodní architektura

    Položka č.: 827

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:35

    litografie, 1997, 48,3 x 69,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1997, č. 7/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Krajina - architektura

    Položka č.: 828

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:36

    litografie, 1990, 48 x 66,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karin Božková

    Akt

    Položka č.: 829

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:37

    linoryt, 56 x 42,3 cm, sign. PD Karin Božková, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ležící akt

    Položka č.: 830

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:38

    linoryt, 53,5 x 44,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Šašek

    Položka č.: 831

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:39

    linoryt, 61,3 x 30,9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavlína Bartušková

    Sedící

    Položka č.: 832

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:40

    linoryt, 67,7 x 52,4 cm, sign. PD Bartušková Pavlína, č. 2/8, při okraji poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Teicher

    Sedící akt

    Položka č.: 833

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:41

    linoryt, 2006, 75 x 50 cm, sign. PD Vojtěch Teicher 06, č. 5/7, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Holubice

    Položka č.: 834

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:42

    linoryt, 53 x 36 cm, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 835

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:43

    linoryt, 60 x 45,7 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka

    Položka č.: 836

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:44

    tisk, papír, 81,5 x 57,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Létající pes

    Položka č.: 837

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:45

    tisk, papír, 58 x 82 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 838

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:46

    linoryt, 91,5 x 66,8 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:47

    linoryt, 92 x 67 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 840

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:48

    linoryt, 88,8 x 68 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Denisa Čermáková

    Akt

    Položka č.: 841

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:49

    linoryt, 90 x 68,5 cm, sign. PD Denisa Čermáková, č. 4/4, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Ve stáji

    Položka č.: 842

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:50

    akvatinta, 1981, 22,2 x 31,5 cm, sign. PD Přibáňová - Albrechtová 81, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Kůň na kolotoči

    Položka č.: 843

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:51

    akvatinta, 1981, 37,6 x 49,7 cm, sign. PD Kamila Přibáňová - Albrechtová 1981, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Generalis

    Položka č.: 844

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:52

    akvatinta, 24,9 x 36 cm, sign. PD Kam. Ženatá, autorský tisk, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Dvůr

    Položka č.: 845

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:53

    akvatinta, 1981, 9,4 x 13,4 cm, sign. PD K. Přibáňová - Albrechtová 81, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Parkur

    Položka č.: 846

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:54

    akvatinta, 1981, 37,7 x 46,3 cm, sign. PD Kamila Přibáňová - Albrechtová 81, autorský tisk, při okrajích roztržený papír - zasahuje do tisku, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Pohled na hřebčín

    Položka č.: 847

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:55

    akvatinta, 7,2 x 6,8 cm, sign. PD Kam. Ženatá, autorský tisk, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923)

    Barevné skvrny

    Položka č.: 848

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:56

    litografie, 1982, 65,3 x 49,5 cm, sign. PD Kadrnožka 82, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    In a Garden near Rome - 1977

    Položka č.: 446

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    fotolitografie, 1977, 35,6 x 25,9 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Fiona Lewis in Los Angeles, 1976

    Položka č.: 447

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    fotolitografie, 1976, 22,8 x 35,6 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Jane Kirby - Avenue Klébe Paris, 1977

    Položka č.: 448

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    fotolitografie, 1977, 35,6 x 22,9 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Saddle I. Paris, 1976

    Položka č.: 449

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    fotolitografie, 1976, 22,8 x 35,6 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

Facebook