• Krištof Kintera

    (1973)

    One or two or crowd

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    airbrush, papír, 2007, 98 x 69 cm, sign. vzadu Krištof Kintera, rám, kopie signatury nalepena na štítku na zadní straně rámu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Lindovského, A. Veselého, M. Knížáka a M. Bielického na AVU v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Krištof Kintera

    (1973)

    One or two or crowd

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    airbrush, papír, 2007, 69 x 98 cm, sign. vzadu Krištof Kintera, rám, kopie signatury nalepena na štítku na zadní straně rámu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Lindovského, A. Veselého, M. Knížáka a M. Bielického na AVU v Praze

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jaroslav Róna

    Spáč

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 235.000 CZK (9.400 €)

    olej, plátno, 2000, 70 x 55 cm, sign. LD Róna 00 XIII., zalištováno, vzadu popsáno, nabízená položka je dílem klíčového autora střední generace, člena skupiny Tvrdohlaví a účastníka legendárních Konfrontací. Jeho malířská tvorba se odvíjí v intencích magické až surreálné, ale ironické či vtipné fig…

    Aktuální cena: 235.000 CZK (9.400 €)

  • Jaroslav Róna

    Portrét manželů B.

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    litografie, 2014, 35,7 x 40,8 cm, sign. PD JRóna 14, 72/120, grafický list zpodobuje zpěvačku Björk s jejím tehdejším manželem, kterým byl avantgardní filmař a výtvarník Matthew Barney, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládají…

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

  • Jaroslav Róna

    Krajina se soukromým detektivem

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaroslav Róna

    Čtyři pokojíčky

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    lept, 1983, 34,5 x 30 cm, sign. PD JRóna 83, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Jaroslav Róna

    Stále vpřed!

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    lept, 1999, 36,5 x 28,9 cm, sign. PD JRóna 82, autorský tisk, při dolním okraji mimo tisk vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jaroslav Róna

    Milenci na pláži

    Položka č.: 40

  • Jaroslav Róna

    Náčelník

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    akryl, plátno, 1977, 60 x 80 cm, PD monogr. NR 77, rám, originální zástupce českého umění 2. poloviny 20. století, který vystudoval VŠUP v Praze v ateliéru A. Strnadela. Jeden z hlavních představitelů Nové figurace, který se přes abstrakci dostal zpět k malbě figurativní. Během jeho tvůrčích let mu …

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 145.000 CZK (5.800 €)

    olej, plátno, 2010, 81 x 100 cm, sign. LD Načeradský, typické vtipné dílo z ruky jednoho z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato s iron…

    Aktuální cena: 145.000 CZK (5.800 €)

  • Jiří Načeradský

    Dva ležící akty

    Položka č.: 36

    olej, plátno, 1997, 102 x 71 cm, sign. PD Načeradský 97, rám, Jiří Načeradský se proslavil jako představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně, především věčné téma ženství zůstávalo záminkou pro jeho výtvarné zpracování v různých stylech i výt…

  • Jiří Načeradský

    Interiér

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    tempera, tuš, papír, 1970, 65 x 49 cm, sign. PD Načeradský 70, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jiří Načeradský

    Geometrická konstrukce

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    Prostorová geometrie

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    tempera, akvarel, pastelky, grafit, papír, 1980, 44 x 35 cm, sign. PD Načeradský 80, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiří Načeradský

    Atlet

    Položka č.: 32

    akvarel, tuš, papír, 2002, 49,5 x 34,3 cm, sign. DU Načeradský 2002, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 31

  • Jiří Načeradský

    Tři ženy

    Položka č.: 30

  • Jiří Načeradský

    Dvě sličné kudlanky

    Položka č.: 29

  • Jiří Načeradský

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 28

    tuš, papír, 1982, 42,5 x 29,6 cm, sign. PD Načeradský 82, LN mírně natrženo, LD pomačkaný roh, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Hádka

    Položka č.: 27

  • Jiří Načeradský

    Čtyři ušatky

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    tuš, papír, 1980, 32,8 x 45 cm, sign. PD Načeradský 80, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě kudlanky

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    akvarel, tuš, papír, 2006, 33,5 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě kudlanky

    Položka č.: 24

  • Jiří Načeradský

    Krasavice

    Položka č.: 23

  • Jiří Načeradský

    Saxofonista

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Načeradský

    Ňadrovka

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    tuš, papír, 1980, 29,8 x 21 cm, sign. PD Načeradský 80, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Načeradský

    Ušatka

    Položka č.: 20

    tuš, papír, 1980, 29,7 x 21 cm, sign. PD Načeradský 80, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Ellen Jilemnická

    Včela

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    bronz, 1994, 26 x 33 x 29 cm, značeno dole EJ, původní návrh z roku 1984 měl být realizován na dálnici před motorestem, byl však komunistickou výtvarnou komisí zamítnut. Nakonec realizováno ve zvětšené variantě 2:1 v prostorech sochařské školy v Hořicích ve vračanském vápenci. Nabízený odlitek Včely…

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

  • Josef Žáček

    Spatium

    Položka č.: 18

    triptych, kombinovaná technika, papír, 92,5 x 66,7 cm, rám