• Jiří (Georg) Dokoupil

    Dunlop

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    akryl, papír, plátno, 1991, 32 x 21 cm, sign. LD Dokoupil 91, rám, Dokoupilova tvorba, jak již bylo naznačeno, znamená pro postmodernismus typické procházen různými formálními styly malířství. naivismus střídají energické a expresivní malířské cykly. Dokoupil postupně dospěl k radikálnímu přehodnoce…

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Pod lampou

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Terezie Límanová

    Jinonické záhonky

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 7.400 CZK (296 €)

    olej, mastný pastel, karton, 2015, 70 x 50 cm, monogr. PD TL, sign. na zadní straně Tereza Límanová, rám, autorka o vzniku díla: "2 krychle skleníků, 2 hlávky zelí. Obklopené drátěným plotem, uzavřené do pletiva – mříže. Do sítě, jejímiž oky nakukuju do zahrádek a vybírám, co dát do obrazu. Ten…

    Aktuální cena: 7.400 CZK (296 €)

  • Terezie Límanová

    Hřiště Okrouhlík

    Položka č.: 217

    olej, mastný pastel, karton, 2016, 70 x 50 cm, monogr. PD TL, sign. na zadní straně Tereza Límanová, rám, autorka o vzniku díla: "Hřiště Okrouhlík s fotbalovým hřištěm, Praha 5. Je přímo nad parkem Klamovka a vedle usedlosti Palata. Oba synové si tam chodili hrát ještě před tím, než na hřišti v…

  • Terezie Límanová

    Vzpomínka na schodiště

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    olej, mastný pastel, papír, 2009, 54 x 39 cm, monogr. PD TL, sign. na zadní straně Tereza Límanová, rám, autorka o svém díle: "kombinace oleje a mastného pastelu na kartón, popř. papír: umožňuje mísení nejen oleje a pastelu, ale i vyškrabování barev nožem a vytváření kresebných sítí tužkou přím…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ewa Nemoudry

    Kupředu

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    kombinovaná technika, akryl, plátno, 2019, 100 x 80 cm, sign. PD E. Nemoudry 19, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Tereza Kohoutová

    (1975)

    Vila

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    akryl, plátno, 2015, 53 x 53 cm, sign. zezadu Kohoutová

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

  • Ivana Lomová

    Voliči

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    9 x olej, plátno, 2013, 23 x 21 cm, vše sign. na zadní straně Ivana Lomová, portrétní cyklus nazvaný prostě – Voliči vytvořila Ivana Lomová, jedna z našich nejznámějších a nejzajímavějších současných malířek, v reakci na první volbu Miloše Zemana českým prezidentem, nabízené malby jsou provedeny ve …

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Co se odehrálo během bouře zůstává nejasné

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    olej, plátno, 2019, 100 x 145 cm, sign. zezadu Klara Sedlo

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Kateřina Ondrušková

    (1991)

    Kouká z křoví

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    olej, plátno, 2019, 30,3 x 35,3 cm, sign. zezadu K. O: 2019

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Jan Karpíšek

    (1981)

    Therapy Of A Wounded Warrior

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 37.500 CZK (1.500 €)

    včelí interakce, akryl, plátno, 2015, 90 x 80 cm, sign. vzadu Jan Karpíšek

    Aktuální cena: 37.500 CZK (1.500 €)

  • Jan Danzig

    (1995)

    Ženská záležitost

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 8.200 CZK (328 €)

    kombinovaná technika, plátno, 2018, 50 x 70 cm, sign. zezadu DANZIG J., Jan Danzig (1995) je mladý český kreativní umělec věnující se převážně malbě. Studoval na gymnáziích GCHD a KGM v Praze, poté absolvoval umělecky zaměřenou školu multimediální a propagační tvorby EDUSO v Praze, kde studoval mimo…

    Aktuální cena: 8.200 CZK (328 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    olej, plátno, 100 x 100 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 207

    olej, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

  • Martina Walterová

    (1988)

    Člověče, nezlob se…

    Položka č.: 206

    akryl, sprej, olejový pastel na plátně, 2016, 100 x 80 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach

  • Martina Walterová

    (1988)

    Vrůstám - z cyklu Made in a Birdhouse

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    akryl, plátno, 2014, 80 x 80 cm, sign. na zadní straně Martina Walterová, blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Aleš Novák

    (1979)

    Zjevení

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    akryl, plátno, 2019, 90,7 x 85,5 cm, sign. zezadu Novák 2019

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Aleš Novák

    (1979)

    Skála

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    akryl, plátno, 2011, 55 x 65,6 cm, sign. zezadu Aleš Novák 2011

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Ivana Mrázková

    (1995)

    Zrcadlení na Vltavě

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (540 €)

    olej, plátno, 2019, 60 x 45 cm, sign. zezadu Ivana Mrázková

    Aktuální cena: 13.500 CZK (540 €)

  • Ivana Mrázková

    (1995)

    Švýcarsko

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 10.500 CZK (420 €)

    olej, plátno, 2019, 40 x 30 cm, sign. zezadu Ivana Mrázková, studentka pražské AVU u prof. Michaela Rittsteina, prof. Martina Mainera, doc. Dalibora Smutného a Josefa Bolfa hovoří o své tvorbě takto: "Hlavní náplní mé tvorby je příroda. Zachycuji ji tak, jak ji vidím, cítím, vnímám a postupně p…

    Aktuální cena: 10.500 CZK (420 €)

  • Tomáš Bím

    V ohradě

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.480 €)

    akryl, plátno, 2019, 35 x 50 cm, sign. PD Tomáš Bím, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 62.000 CZK (2.480 €)

  • Tomáš Bím

    Kaktus

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    pastel, tužka, fix, papír, 2014, 20,5 x 14 cm, sign. LD Bím 14, pasparta, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Tomáš Bím

    Kavárenské zátiší

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    litografie, 2007, 64 x 53 cm, sign. DU Tomáš Bím 07, rám, č. 1/55, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 7.600 CZK (304 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Milan Erazim

    Manévr no. 1

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    litografie, 1991, 42,8 x 32 cm, sign. PD M. Erazim 91, E/A, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Petr Kuba

    Kostlivci

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Petr Kuba

    Ptáci

    Položka č.: 131

  • Rudolf Svoboda

    (1924-1994)

    Květ

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    bronz, mramor, v. 21 cm, studium na Odborné škole keramické v Teplicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze a prof. G. Antunace na Akademii výtvarných umění v Záhřebu; člen výtvarného odboru Umělecké besedy, zakládající člen skupiny Říjen, člen UVU

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Rudolf Svoboda

    (1924-1994)

    Růže

    Položka č.: 129

    bronz, mramor, v. 29 cm, studium na Odborné škole keramické v Teplicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze a prof. G. Antunace na Akademii výtvarných umění v Záhřebu; člen výtvarného odboru Umělecké besedy, zakládající člen skupiny Říjen, člen UVU

  • Klára Bémová

    Motorkář

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    leštěný bronz, 2003, Klára Bémová studovala v letech 1997–2003 v ateliéru Veškerého sochařství profesora Kurta Gebauera na pražské Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Nabízená položka patří do autorčina období, kdy tvořila drobnější práce z bronzu a epoxidu, zaměřené na realistický detail, kter…

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Klára Bémová

    Čistič

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)