• Petr Helbich

    Kapradí

    Položka č.: 553

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:01

    bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, sign. PD Petr Helbich, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Děvče s kapesníčkem

    Položka č.: 554

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:02

    litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Muší smrt

    Položka č.: 555

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:03

    litografie, 59 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 60/24, prasklé sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Miroslav Holas

    (1938-1993)

    V přístavu

    Položka č.: 556

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:04

    olej, malířská lepenka, 50 x 70 cm, sign. LD M. Holas, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval výtvarnou katedru UP Olomouc

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Pavel Horák

    Mnichov - Jaro v anglické zahradě

    Položka č.: 557

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:05

    serigrafie, 1981, 27,1 x 34,9 cm, sign. PD Pavel Horák, 64/333, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Horák

    Praha - modrý večer ve Valdštejnské ulici

    Položka č.: 558

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:06

    serigrafie, 26,9 x 22,3 cm, sign. PD Pavel Horák, 216/333, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Horák

    Praha - Hradčany v modrém

    Položka č.: 559

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:07

    serigrafie, 29,6 x 30 cm, sign. PD Pavel Horák, 68/333, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Houska

    (1985)

    Listy

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:08

    olej, plátno, 2008, 45 x 35 cm, sign. Jiří Houska

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Břetislav Charwot

    Položka č.: 561

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:09

    olej, plátno, 1994, 50 x 40,5 cm, monogr. LD CHB 94, rám, rám v dolní části mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Beskydy

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:10

    bromostříbrná fotografie, 17,3 x 23,6 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Píseň lásky

    Položka č.: 563

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:11

    litografie, 2002, 32 x 27 cm, sign. PD Jelen 2002, rám, č. 58/83, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Miloš Jerie

    (1933)

    Položka č.: 564

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:12

    olej, karton, 60 x 76 cm, sign. PD Jerie, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Nesnáším mladý lidi, dovedou se bavit jenom o pohlavních nemocech

    Položka č.: 565

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:13

    tuš, papír, 19,5 x 28,5 cm, pasparta, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    V zácpě

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:14

    tuš, papír, 19,5 x 28,5 cm, rám, sign. PD Jiránek, text: Celý problém je v tom, že zvířata prostě neumějí žít jako lidé., Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Pejskař

    Položka č.: 567

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:15

    tuš, papír, 20,4 x 29,2 cm, pasparta, text: To mě nezajímá, kterej z vás dvou to byl., Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Setkání

    Položka č.: 568

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:16

    tuš, papír, 21 x 29,7 cm, pasparta, sign. PD Jiránek, text: Jéje, pane Mózr! Musím vám podat nohu. Ruce mám vod hoven!, Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Králík a policajt

    Položka č.: 569

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:17

    tuš, papír, 21 x 28 cm, pasparta, text: Ne, pane. To není můj automobil. Můj je ten votlučenej poršák vedle., Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

  • Boris Jirků

    K Šalamounově písni písní

    Položka č.: 570

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:18

    lept, pastel, 2007, 11,5 x 16,8 cm, sign. DU Boris Jirků, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Lucie Jiříčková Crocro

    (1970)

    Ilustrace k básni Bennyho Andersena Sni

    Položka č.: 571

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:19

    litografie, 1988, 35 x 47,5 / 41 x 27,5 cm, sign. PD Lucie 88, pasparta, součástí položky je samostatně rámovaný text básně dánského básníka Bennyho Andersena Sni, který byl autorce díla inspiračním zdrojem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. M. Knížáka a J. Svobodové na AVU v Praze, poté mj. studiu…

  • Dimitrij Kadrnožka

    Bariéra - návrh na plakát

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:20

    bromostříbrná fotografie, koláž, tuš, karton, 1980, 42,6 x 31 cm, sign. PN Kadrnožka 80, bulharský film, režie Christo Christov, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Marička Klimovičová

    (1927-1993)

    Pražský hrad

    Položka č.: 573

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:21

    suchá jehla, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD M. Klimovičová, 18354, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. G. Stajkova na Akademii výtvarných umění v Sofii, V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    Položka č.: 574

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:22

  • Tommi Košalko

    Shinkansen in London

    Položka č.: 575

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:23

    kombinovaná technika, karton, 29 x 44,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, rám, v dolní části oprýskaná malba cca 0,5 cm, Antikvariát Dlážděná

  • František Králík

    Dáma v Černém - modrá krajina

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:24

    olej, plátno, 2003, 75 x 90 cm, sign. na zadní straně Králík, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • František Králík

    UFO

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:25

    olej, plátno, 1991, 90,5 x 120,5 cm, sign. na zadní straně Králík, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 578

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:26

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michal Lauda

    Rozpínavé město

    Položka č.: 579

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:27

    kombinovaná technika, sololit, 1994, 49 x 59 cm, sign. PD M. Lauda 1994, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alena Laufrová

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 580

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:28

    lept, suchá jehla, 29,6 x 19,8 cm, sign. PD Alena Laufrová, 79/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alena Laufrová

    Maska

    Položka č.: 581

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:29

    lept, kombinovaná technika, 60 x 39,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, 18568, při okrajích mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

  • Alena Laufrová

    Večerní stromy

    Položka č.: 582

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:30

    lept, 59 x 39,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, 12/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze