Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část

17. 2. - 21. 2. 2020 | 10-12 a 13-18
24. 2. - 26. 2. 2020 | 10-18
27. 2. 2020 | 10 - 15 hodin
Výsledky budou rozeslány 2. 3. 2020.

  • Libuše Jarcovjáková

    Maminka čeká miminko (z cyklu Sny dětského pokoje)

    Položka č.: 1288

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:34

    fotografie (archive inkjet print), 1994, 13 x 18 cm, sign. na zadní straně Libuše Jarcovjáková 2004, rám, žákyně prof. J. Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Libuše Jarcovjáková

    Paní odnaproti (z cyklu Sny dětského pokoje)

    Položka č.: 1289

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:35

  • Miloš Koreček

    (1906-1989)

    Fokalk

    Položka č.: 1290

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:36

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Vysoké pece

    Položka č.: 1291

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:37

    barevná fotografie, 1975, 48,5 x 40,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, razítkem čfvu a razítkem Fotosalon - Vítkovice, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Lhotský

    Symbol

    Položka č.: 1292

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:38

    bromostříbrná fotografie, 1992, 36 x 26,5 cm, sign. na zadní straně Jaroslav Lhotský, absolvent Pražské fotografické školy, obor užitá a výtvarná fotografie. V posledních letech se věnuje volné tvorbě., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Mlčoch

    Z cyklu Milenci - Ona a on XII.

    Položka č.: 1293

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:39

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 2018, 2009, 28 x 27 cm, sign. na zadní straně Jan Mlčoch 2009, 43800, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Les

    Položka č.: 1294

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:40

    bromostříbrná fotografie, 11,8 x 17,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Novotný

    (1939)

    Strach

    Položka č.: 1295

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:41

    bromostříbrná fotografie, 18,8 x 13,4 cm, sign, na zadní straně Jaroslav Novotný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Parkman

    Zátiší s rukou

    Položka č.: 1296

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:42

    bromostříbrná fotografie, 1963, 37,8 x 37,3 cm, sign. PD Jan Parkman, při okrajích mimo plochu fotografie mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Erotická fotografie

    Položka č.: 1297

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:43

    barevná fotografie, 70.-80. léta, 35,5 x 24 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Masky

    Položka č.: 1298

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:44

    bromostříbrná fotografie, 30,3 x 40,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ

    Položka č.: 1299

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:45

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    Položka č.: 1300

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:46

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Kompozice II.

    Položka č.: 1301

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:47

    bromostříbrná fotografie, 27,8 x 20,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Hledající

    Položka č.: 1302

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:48

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 1303

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:49

    bromostříbrná fotografie, 35 x 29,2 cm, sign. na zadní straně, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Procházka

    (1939)

    Položka č.: 1304

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:50

    fotografie, 27,1 x 38,2 cm, autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Otec a syn

    Položka č.: 1305

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:51

    fotografie, 2016, 30 x 30 cm, monogr. na zadní straně 2016, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Za světlem

    Položka č.: 1306

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:52

    fotografie, 2018, 45 x 30 cm, monogr. na zadní straně 2018, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Položka č.: 1307

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:53

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 2018, 43 x 27,5 cm, signováno na zadní straně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Ságl

    Položka č.: 1308

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:54

    barevná fotografie, 41 x 57,4 cm, sign. PD Jan Ságl, rám, Antikvariát Dlážděná, Jan Ságl, nar. 1942 v Humpolci, fotografuje od r.1957, od r.1965 jako nezávislý fotograf, od r.1979 se zajímá výhradně o barevnou fotografii, zejména o tematizaci světla, od 80.let publikuje ve světovém tisku (např. Geo,…

  • Vasil Stanko

    Hlava 17

    Položka č.: 1309

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:55

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 8

    Položka č.: 1310

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:56

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 4

    Položka č.: 1311

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 18

    Položka č.: 1312

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:58

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 10

    Položka č.: 1313

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:59

    bromostříbrná fotografie, 1992, 45 x 44,7 (60 x 50,5) cm, sign. PD VasilStanko 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloš Šindelář

    Krásná samota

    Položka č.: 1314

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 19:00

    bromostříbrná fotografie, 25,4 x 38,2 cm, při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)