Leopold Parma

(1891-1968)

  • Leopold Parma

    (1891-1968)

    Horská krajina

    Položka č.: 1365

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:26

    akvarel, papír, 13,5 x 22 cm, sign. PD L. Parma, rám, Antikvariát Dlážděná, člen Koliby a Moravského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Leopold Parma

    (1891-1968)

    Les

    Položka č.: 1364

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:27

    akvarel, pastel, uhel, papír, 28 x 20 cm, sign. LD L. Parma, rám, Antikvariát Dlážděná, člen Koliby a Moravského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Leopold Parma

    (1891-1968)

    Hory (Beskydy)

    Položka č.: 1363

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:28

    akvarel, papír, 27,5 x 34,5 cm, sign. PD L. Parma, rám, Antikvariát Dlážděná, člen Koliby a Moravského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu