Větrný mlýn

    Položka č.: 208327

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:38

    litografie, 1978, 18 x 18 cm, sign. PD, č. 89/170, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 213446

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:58

    lept, 11,8 x 11,2 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, místy poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kameny

    Položka č.: 214021

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:25

    olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Pohled na Vysoké Tatry

    Položka č.: 214022

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:26

    olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Cesta v předjaří

    Položka č.: 214023

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:27

    olej, karton, 59,5 x 84,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Strom v krajině

    Položka č.: 214024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:28

    olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)