K. Novák

  • K. Novák

    Chalupy v podhůří

    Položka č.: 207010

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:12

    olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD K. Novák, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)