Spurný

  • Spurný

    Stromy

    Položka č.: 1210

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 13:20

    olej, plátno, 1941, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Spurný 41, v dolní části protržené plátno (cca 3cm), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu