Josef Novický

(1927)

  • Josef Novický

    (1927)

    Dívka s liškou

    Položka č.: 1439

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:23

    kombinovaná technika, karton, 20 x 20 cm, sign. LD Novický , rám, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu