Emil Sedláček

(1909-1993)

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Na břehu

    Položka č.: 277868

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:41

    olej, karton, 25 x 60 cm, sign. PD Sedláček, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)