Vladimír Antušek

(1900-1968)

  • Vladimír Antušek

    (1900-1968)

    Můstek na vsi

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:09

    olej, lepenka, 53 x 68 cm, sign. PD Vlad. Antušek, rám, studium na UPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)