Ladislav Maria Wagner

  • Ladislav Maria Wagner

    Zeď nářků

    Položka č.: 19662

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 1993, 65 x 72,5 cm, sign. LD Ladislav M. Wagner 1993, rám, jedním z charakteristických znaků Wagnerových obrazů je experiment s variací technik, které při své tvorbě používá. Ať už se jedná o techniku olejové lazury nebo vrstvení barevných akrylátových ploch. Dalším, charakteristickým…

    Aktuální cena: 180.000 CZK (7.200 €)