Karel Kupka

(1905-1971)

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Hospodářský vývoj

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:08

    olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Hospodářský vývoj

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:12

    olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Hospodářský vývoj

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:13

    olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu