Jan Karpíšek

(1981)

  • Jan Karpíšek

    (1981)

    Splynutí s krajinou

    Položka č.: 19680

    Vyvolávací cena: 43.800 CZK (1.752 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2016, 116 x 126 cm, sign. vzadu Jan Karpíšek

    Aktuální cena: 43.800 CZK (1.752 €)