Pavel Besta

  • Pavel Besta

    Místo nohou křídla

    Položka č.: 19686

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 101 x 75,2 cm, sign. PD Besta 14, Působivé dílo autora, který studoval na AVU nejdříve restaurátorství u prof. Ballardiniho a posléze přešel do ateliéru malby prof. Smetany, člena Skupiny 42. Jeho malby vzniklá velmi subtilními výtvarnými prostředky, včetně omezeného užití barevn…

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)