Karel Schadt

(1888-1955)

malíř, krajinář,žák prof. A. Kalvody. Vystavoval v Praze i ve Vídni, do roku 1943 uspořádal přes 30 výstav svých obrazů. Studijní cesty pořádal po Jugoslavii, Německu, byl v Paříži a procestoval Itálii. Později nejraději pracoval v Tatrách, kde vznikla většina jeho obrazů.

  • Karel Schadt

    (1888-1955)

    Položka č.: 19638

    Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 93, 5 x 114 cm, sign. PD K. Schadt, rám, malíř, krajinář,žák prof. A. Kalvody

    Aktuální cena: 115.000 CZK (4.600 €)