Jaroslav Uiberlay

(1922-1999)

  • Jaroslav Uiberlay

    (1922-1999)

    Domy

    Položka č.: 281181

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:29

    litografie, 1966, 6,8 x 9,3 cm, sign. DU Jaroslav Uiberlay, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze a O. Blažíčka na ČVUT tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)