Zdenka Marie Nováková

(1939)

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Soumrak nad městem

    Položka č.: 19681

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 105 x 115 cm, sign. PD Z. M. Nováková, rám, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)