Bedřich Feigl

(1884-1965)

  • Bedřich Feigl

    (1884-1965)

    Biblická krajina

    Položka č.: 220416

    Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.800 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2018 10:40

    olej, karton, 52,5 x 69,5 cm, sign. LD Feigl, rám, na rámu drobná poškození, žák prof. Bukovace, Roubalíka a Thieleho na AVU v Praze, člen skupiny Osma

    Aktuální cena: 70.000 CZK (2.800 €)