Bedřich Feigl

(1884-1965)

  • Bedřich Feigl

    (1884-1965)

    Most v Praze

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (5.770 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:16

    olej, plátno, polovina 30. let 20.stol., 49 x 63,5 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, přiloženo odborné posouzení PhDr. Rey Michalové, Ph.D. Nabízený obraz je autentickým, velmi krásným a typicky expresivně rozehraným dílem Bedřicha Feigla, spoluzakladatele výtvarné skupiny O…

    Aktuální cena: 150.000 CZK (5.770 €)