• Anna Macková

    (1887-1969)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 339

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 16:59

    dřevoryt, 15 x 13,2 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žichovice

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:00

    tuš, kvaš, papír, 1929, 20,7 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 29, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emanuel Knížek

    (1889-1944)

    Pražský hrad

    Položka č.: 345

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:01

    olej, překližka, 1933, 15,5 x 22,5 cm, sign. LD Em. Knížek 1933, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Jakesche, Bukovce, Ženíška a Nechleby

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Otakar Hájek

    (1887-?)

    Pohled k Humpolci od Petrovic

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:02

    olej, plátno, 1934, 71 x 94 cm, sign. PD O. Hájek 34, rám, místy poškozená malba, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Schikanedera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Stará džamie v Mesembrii

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:03

    dřevoryt, 10 x 15 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Mlýnky v Belé

    Položka č.: 338

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:05

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Na brance

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:08

    dřevoryt, 1917, 13,5 x 8,8 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Stará brána

    Položka č.: 334

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:09

    dřevoryt, 1917, 13,8 x 8,7 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Kostel s chalupou v Radimi u Jičína

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Lnářsko

    Položka č.: 330

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:13

    kolorovaná litografie, 1956, 18,5 x 39 cm, sign. PD JosefHodek 56, rám, č. 30/50, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • J. L. Schrag

    Nürngerg

    Položka č.: 329

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:14

    kolorovaná mědirytina, 12 x 52 cm, vyryl C. Weils, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • C. Saporta

    Salzburg

    Položka č.: 328

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:15

    tužka, akvarel, papír, 20 x 28,7 cm, sign. PD C. Saporta, rám, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Malý

    Večerní Slapy

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 720 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:16

    pastel, papír, 1976, 40 x 60 cm, sign. LD Jiří Malý 76, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 720 CZK (29 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Šumava

    Položka č.: 326

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:17

    akvarel, pastel, papír, 1955, 32,5 x 45,3 cm, sign. PD JosefHodek, rám, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

  • Vaca

    Položka č.: 325

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:18

    akvarel, papír, 1942, 15,5 x 23 cm, sign. PD Vaca 42, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Motiv z Kamýka (u Prahy)

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:19

    tužka, kvaš, papír, 35,5 x 53,5 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Chadima

    Na Vltavě

    Položka č.: 323

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:20

    litografie, 1975, 19 x 45,5 cm, sign. PD Chadima 75, rám, č. 22/60, LD věnování, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Pavel Roučka

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 322

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:21

    litografie, 43 x 32 cm, sign. DU Roučka, č. 8/185, při okrajích lehce zašpiněný, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Jan Javorský

    (1903)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 321

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:22

    litografie, 1972, 11 x 7,5 cm, sign. PD Javorský 72, pasparta, č. 93/100, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, pasparta poškozena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Saska

    Kuks

    Položka č.: 320

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:23

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Václav Rytíř

    (1889-1943)

    Čertovka

    Položka č.: 319

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:24

    lept, 4,6 x 6,6 cm, PD monogr. VR, antiqari.at Radhošťská, člen Spolku sběratelů a přátel exlibris a The American Society of Bookplate collectors & designers

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Kladno

    Položka č.: 318

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:25

    dřevoryt, 14 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pohled na Národní divadlo v Praze

    Položka č.: 317

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:26

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Palán

    Pražské věže

    Položka č.: 316

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:27

    olej, sololit, 1974, 31 x 67 cm, sign. PD Palán, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Pražský orloj

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:28

    lept, 11,5 x 7,2 cm, sign. PD Eva Šlachtová , č. 28/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Položka č.: 314

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:29

    lept, 1985, 15,5 x 7,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová 85, č. 26/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Řehák

    Karlův most

    Položka č.: 313

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:30

    dřevoryt, 10 x 13,8 cm, LD značeno ve štočku Řehák, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Vysoká u Příbrami

    Položka č.: 312

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:31

    lept, 15,3 x 31,3 cm, sign. PD E. Tomanová, II. stav č. 85/100, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

  • Rudolf Veit

    (1892-1979)

    Litoměřice

    Položka č.: 299

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:32

    lept, 14,5 x 19,7 cm, sign. PD Rudolf Veit, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Linnea Pergola

    Chicago

    Položka č.: 298

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:33

    sítotisk na plátně, 53,3 x 57 cm, sign. LD Linnea Pergola, č. 271/290, antiqari.at Radhošťská