• Arnošt Karásek

    (1920-1969)

    Kněžka

    Položka č.: 514

    Vyvolávací cena: 98.000 CZK (3.920 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:00

    olej, plátno, 1959, 134 x 114 cm, sign. LD Arnošt Karásek 1959, rám

    Aktuální cena: 98.000 CZK (3.920 €)

  • František Myslivec

    (1890-1965)

    Horské údolí

    Položka č.: 515

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.560 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:01

    olej, plátno, 1940, 120 x 150,5 cm, sign. PD Fr. Myslivec 1940, rám, dílo v minulosti ve spodní části restaurováno, žák prof. K. V. Maška na VŠUP v Praze a M. Pirnera na AVU v Praze, člen KVU Aleš

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.560 €)

  • Ludvík Kuba?

    (1863-1956)

    Na Balkáně

    Položka č.: 516

    Vyvolávací cena: 31.000 CZK (1.240 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:02

    olej, karton, 27 x 33 cm, sign. PD Kuba, rám, rám poškozen , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 31.000 CZK (1.240 €)

  • Jaroslav Bartoš

    (1926-2010)

    Položka č.: 517

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:03

    akryl, plátno, 1999, 78 x 65 cm, sign. PD J. Bartoš 99, rám

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Karel Hofman

    (1906-1998)

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:04

    olej, plátno, 6,5 x 79,5 cm, sign. LD K Hofman, sign. PD Al. Pfisterer, rám, otluky na rámu, žák prof. O. Nejedlého a J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Aleš v Brně, SVUM v Hodoníně, SČVU

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:05

    olej, karton, 48 x 37,5 cm, PD monogr. V. Z., rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Před snímáním z kříže

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:06

    lept, 51 x 40,5 cm, sign. PD M. Švabinský, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Marcel Krasický

    (1898-1968)

    Cesta vesnicí

    Položka č.: 521

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:07

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. PD Krasický, sign. PD Krasický, rám

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Autoportrét

    Položka č.: 522

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:08

    litografie, 1944, 41,5 x 31,5 cm, rám, pravděpodobně oříznutý plakát výstavy Františka Tichého v Pošově galerii, při okrajích pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Emanuel Hosperger

    (1891-1984)

    Mořský příboj

    Položka č.: 523

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:09

    olej, plátno, 45 x 131 cm, sign. PD E. Hosperger, sign. PD Al. Pfisterer, rám, mírně zkroucený rám, žák prof. Brucknera na Akademii v Mnichově

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • František Daněk - Sedláček?

    (1892-1974)

    Sklizeň

    Položka č.: 524

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:10

    olej,plátno, 131,5 x 81 cm, sign. PD Daněk - Sedláček, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Otakar Hůrka

    (1989-1966)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 525

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:11

    olej, plátno, 65 x 91 cm, sign. LD Otakar Hůrka, rám

  • Jaroslav Král

    (1883-1942)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 526

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:12

    tužka, akvarel, karton, 1939, 25,5 x 38 cm, sign. LD Král 1939, rám, na rámu oděrky, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

  • Bohumil Jaroš

    (1856-1924)

    Krajina s říčkou

    Položka č.: 527

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:13

    tempera, karton, 68 x 97 cm, sign. LD B. Jaroš, rám

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Hérakles vítěz

    Položka č.: 528

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:14

    lept, 1937, 40 x 31,7 cm, sign. PD Emil Filla 37, rám, č. 141/306, prémie SVU Mánes, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Jan Tichý

    Krokodýl

    Položka č.: 529

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:15

    olej, plátno, 2008, 45 x 35 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jan Tichý

    Zvíře

    Položka č.: 530

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:16

    olej, plátno, 2008, 35 x 45 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

  • Jan Blaha

    (1961)

    Klíčová dírka

    Položka č.: 531

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:17

    mezzotinta, 79,5 x 48,5 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, v dolní části mírně zažloutlý a při okrajích pokrčený papír, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Bláha

    Houbař

    Položka č.: 533

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:19

    litografie, 2009, 30 x 41 cm, sign. PD V. Bláha 2009, č. 96/100, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Bláha

    V dešti

    Položka č.: 534

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:20

    litografie, 2009, 27 x 38 cm, sign. PD V. Bláha 2009, č. 61/100, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Demel

    Pavučina

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:21

    lept, 1988, 19,5 x 30 cm, sign. PD Karel Demel 88, č. 10/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Demel

    Pták

    Položka č.: 536

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:22

  • Karel Demel

    Setkání I.

    Položka č.: 537

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:23

    lept, 1985, 30 x 33 cm, sign. PD Karel Demel 85, E. A., žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • František Hodonský

    Soutok

    Položka č.: 538

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:24

    litografie, 2010, 37 x 53,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 57/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Cína František Jelínek

    (1882-1961)

    Zimní krajina s vesnicí

    Položka č.: 539

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:25

    olej, plátno, 50 x 66 cm, sign. PD Cína Jelínek, rám, na rámu poškození, žák prof. R. Ottenfelda a V. Hynaise, člen JUV

  • Bedřich Mudroch

    (1898-1962)

    Položka č.: 540

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:26

    olej, plátno, 1925, 59,5 x 75 cm, sign. PD B. Mudroch 1925, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, poté E. Dítěte a V. H. Brunnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy ad.

  • Antonín Pelc

    (1895-1967)

    Na koncertě

    Položka č.: 541

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:27

    tuš, kvaš, papír, 1932, 26,5 x 39 cm, sign. LD A. Pelc 32, rám, žák prof. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Arkadi Solovjev

    (1902-1948)

    Zámecký park v Náměšti

    Položka č.: 542

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:28

    olej, plátno, 65 x 80 cm, sign. LD A. Solovjev, sign. LD A. Solovjev, rám, žák prof. Nejezchleby a O. Nejedlého na AVU v Praze

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Španělsko

    Položka č.: 543

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:29

    olej, překližka, 1939, 58 x 71 cm, sign. LD B. S. Urban 1939, rám, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umělecké výsta…

  • Enrico Baj

    (1924-2003)

    Trubač

    Položka č.: 544

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:30

    lept, 53,3 x 39 cm, sign. PD Baj, rám, č. II/XXXV

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)