Karel Sigmund

(1897-1959)

  • Karel Sigmund

    (1897-1959)

    Lovecké zátiší

    Položka č.: 236180

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:04

    olej, dřevěná deska, 98 x 117 cm, sign. LD K. J. Sigmund, rám, malba místy poškozena

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)