Karel Sigmund

(1897-1959)

  • Karel Sigmund

    (1897-1959)

    Lovecké zátiší

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

    olej, dřevěná deska, 98 x 117 cm, sign. LD K. Sigmund, rám, malba místy poškozena

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)