Karol Sovánka

(1883-1961)

  • Karol Sovánka

    (1883-1961)

    Jelen

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

    olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. LD K. Sovánka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)