Karel Chaba

(1925-2009)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Mladý Pablo Picasso

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

    olej, papír, 22 x 17 cm, sign. LD Chaba, rám, soukromé studium

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)