Karel Chaba

(1925-2009)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Podzimní řeka

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 128.000 CZK (5.120 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 15:00

    olej, plátno, 2002, 100 x 80 cm, sign. LD Chaba, rám, autor byl interesantním, solitérním tvůrcem, který ke svému uměleckému výrazu dospěl sám, bez akademického školení. Přesto mají jeho malby nezaměnitelný, originální rukopis, kterým poutá pozornost i současné generace. Je to kvůli lyrické básnivos…

    Aktuální cena: 128.000 CZK (5.120 €)

    Odhadní cena: 150 000 - 170 000 Kč CZK

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Jižně od Jižního města

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    olej, deska, 1976-78, 80 x 49,5 cm, sign. PD Chaba 76/78, rám, autor byl interesantním, solitérním tvůrcem, který ke svému uměleckému výrazu dospěl sám, bez akademického školení. Přesto mají jeho malby nezaměnitelný, originální rukopis, kterým poutá pozornost i současné generace. Je to kvůli lyrické…

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Odhadní cena: 95 000 - 105 000 Kč CZK

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Paříž

    Položka č.: 234314

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:11

    litografie, 1981, 30,5 x 20,2 cm, sign. DU Karel Chaba 81, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)