Šarka Bartoňová

  • Šarka Bartoňová

    Řez cibulí?

    Položka č.: 260079

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:00

    litografie, 48,5 x 32,4 cm, sign. PD Šarka Bartošková, autorský tisk, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)