Šarka Bartoňová

  • Šarka Bartoňová

    Řez cibulí?

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:30

    litografie, 48,5 x 32,4 cm, sign. PD Šarka Bartošková, autorský tisk, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)