Václav Bláha

studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15; malíř, grafik; od obrazů, ve kterých se odráží ve figurativním zobrazení mechanismy lidských kontaktů přes "estetiku ošklivosti" dospěl k expresivním tendencím ve své početné tvorbě (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Václav Bláha

    Čekání na vodu

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:00

    litografie, 1980, 40,8 x 28,3 cm, sign. PD VBláha 80, rám, z cyklu Sprchouni - běhouni, vzadu nalepen štítek s informacemi o autorovi, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Václav Bláha

    Nohy

    Položka č.: 544

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:03

    litografie, 2009, 27,3 x 38,4 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 98/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)