Václav Bláha

studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15; malíř, grafik; od obrazů, ve kterých se odráží ve figurativním zobrazení mechanismy lidských kontaktů přes "estetiku ošklivosti" dospěl k expresivním tendencím ve své početné tvorbě (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Václav Bláha

    Nohy

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:07

    litografie, 2009, 27,3 x 38,4 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 98/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Bláha

    Položka č.: 133445

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 13:00

    litografie, 11 x 11,3 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Bláha

    Houbař

    Položka č.: 233231

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:47

    litografie, 2009, 30 x 40 cm, sign. PD V. Bláha 2009, č. 88/100, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)