Jiří Šalamoun

  • Jiří Šalamoun

    Sv. Antonín

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    litografie, 1980, 29,4 x 41,8 cm, sign. DU JiříŠalamoun 80, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Šalamoun

    Eustachův princip

    Položka č.: 233693

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:41

    litografie, 1992, 55 x 70 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 92, 11/30, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Šalamoun

    Abece

    Položka č.: 233694

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:42

    litografie, 1993-1996, 55 x 70 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 93-96, rám, 12/60, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID3977 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    Položka č.: 233695

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:43

    litografie, 56,5 x 73,5 cm, rám, 35/35, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)