Jiří Šalamoun

  • Jiří Šalamoun

    Eustachův princip

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:22

    litografie, 1992, 55 x 70 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 92, 14/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Šalamoun

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:40

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Šalamoun

    Sv. Jeroným

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:50

    litografie, 1981, 29,6 x 40,9 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jiří Šalamoun

    Kočky

    Položka č.: 186

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 13:05

    litografie, 1978, 42,3 x 60 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 78, autorský tisk, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

  • Jiří Šalamoun

    Osudí

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 14:18

    litografie, 1991, 55 x 70,5 cm, sign. DU Jiří Šalamoun, autorský tisk 10/10, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Šalamoun

    Lovec hada

    Položka č.: 352

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:51

    litografie, 1980/81, 29 x 42 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jiří Šalamoun

    Znaky

    Položka č.: 353

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:52

    chromolitografie, 1976, 59,4 x 42 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 76, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)