Jiří Šalamoun

  • Jiří Šalamoun

    Sv. Antonín

    Položka č.: 234562

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:19

    litografie, 1980, 29,4 x 41,8 cm, sign. DU JiříŠalamoun 80, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)