Eva Natus - Šalamounová

  • Eva Natus - Šalamounová

    Růžový duch doby

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:12

    litografie, 1991, 48,5 x 33 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, 29/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)