František Zálešák

  • František Zálešák

    Kladivo na čarodějnice

    Položka č.: 440

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:19

    filmový plakát, 1969, 39,9 x 27,9 cm, značeno LD v tisku Zálešák 69, Režie národní umělec Otalar Vávra, Obnovená premiéra českého filmu na motivy Václava Kaplického a dle dochovaných soudních spisů z čarodějnických procesů z konce 17. století, scénář Ester Krumbachová, nár. um. Otakar Vávra, kameraJ…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)