František Zálešák

  • František Zálešák

    Pražské mosty

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:26

    litografie, 1986, 40,8 x 39,3 cm, sign. PD FZálešák 1986, 88/200, mírně zažloutlý papír, při okrajích mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)