Petr Fiala

(1968)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Nad městem II

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 6.950 CZK (278 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:29

    litografie, 2010, 54 x 76 cm, sign. PD Fiala 2010, č. 16/39, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 6.950 CZK (278 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Orchidea

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:01

    litografie, 2011, 100 x 70 cm, sign. PD Fiala 2011, č. 37/39, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Zátiší s květem

    Položka č.: 75

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:14

    litografie, 2006, 46,5 x 60 cm, sign. PD Fiala 2006, č. 4/32, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Petr Fiala

    (1968)

    Zátiší s lebkou

    Položka č.: 76

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:15

    litografie, 2006, 76 x 60 cm, sign. PD Fiala 2006, č. 17/37, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Petr Fiala

    (1968)

    Nad městem

    Položka č.: 77

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:16

    litografie, 2005, 50 x 70,5 cm, sign. PD P. Fiala 2005, č. 24/28, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Petr Fiala

    (1968)

    Magnolie

    Položka č.: 111

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:50

    litografie, 2010, 54 x 75 cm, sign. PD Fiala 2010, č. 8/40, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Petr Fiala

    (1968)

    Slon IX.

    Položka č.: 507

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 18:26

    litografie, 2001, 80 x 56,5 cm, sign. PD P. Fiala 2001, č. 14/24, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Petr Fiala

    (1968)

    Vanitas

    Položka č.: 573

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:32

    litografie, 2006, 60 x 76 cm, sign. PD Fiala 2006, č. 6/27, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Petr Fiala

    (1968)

    Zátiší s bonaqou

    Položka č.: 574

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:33

    litografie, 2005, 59 x76 cm, sign. PD Fiala 2005, č. 20/23, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Petr Fiala

    (1968)

    Zátiší s džesvou

    Položka č.: 575

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:34

    litografie, 2007, 66 x 87,5 cm, sign. PD Fiala 2007, č. 2/17, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Petr Fiala

    (1968)

    Nad horami

    Položka č.: 576

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:35

    litografie, 2007, 76 x 60,5 cm, sign. PD P. Fiala 2007, č. 2/20, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka