Petr Fiala

(1968)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Nad městem

    Položka č.: 233273

    Vyvolávací cena: 6.950 CZK (278 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:29

    litografie, 2010, 76 x 54 cm, sign. PD Fiala 2010, č. 28/41, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 6.950 CZK (278 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Do středu

    Položka č.: 233274

    Vyvolávací cena: 6.250 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:30

    akryl, plátno, 2012, 24,5 x 30 cm, sign. PD Fiala, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 6.250 CZK (250 €)