Petr Fiala

(1968)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Nosiči

    Položka č.: 125105

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:12

    litografie, 28 x 21 cm, sign. PD Fiala, č. 15/50, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Dva světy

    Položka č.: 204589

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:10

    litografie, 14 x 17,5 cm, sign. PD Fiala, č. 15/50, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Petr Fiala

    (1968)

    Letící trojice

    Položka č.: 204590

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:11

    litografie, 29 x 21 cm, sign. PD Fiala, č. 26/60, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka