The Leg - Itimate Drama

    Položka č.: 209268

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:25

    litografie, 35,8 x 22,7 cm, při horním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 213875

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 19:08

    olej, dřevo, 20,5 x 26,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Paní Zdislava

    Položka č.: 217600

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 19:36

    linoryt, 8 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Položka č.: 232931

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:06

    litografie, 13,2 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)