Jaroslav Fišer

(1919-2003)

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Zamilovaný (PF 1989)

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:06

    serigrafie, akvarel, 1988, 27 x 17,5 cm, sign. DU Fišer, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Vlastenec (PF 1990)

    Položka č.: 94

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:08

    serigrafie, akvarel, 1989, 30,5 x 17,5 cm, sign. DU Fišer, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Evropa (PF 1991)

    Položka č.: 95

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:10

    serigrafie, akvarel, 1990, 27,5 x 17,3 cm, sign. DU Fišer, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Stisk (PF 1986)

    Položka č.: 96

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:12

    serigrafie, akvarel, 1985, 27,5 x 17,3 cm, sign. DU Fišer, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)