Bohuslav Knobloch

(1924-1998)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Ulice

    Položka č.: 232781

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 20:26

    litografie, 20,8 x 10,2 cm, sign. LD Knobloch, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Kytice v malované váze

    Položka č.: 226714

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 10:45

    litografie, 44 x 24,2 cm, sign. DU Knobloch, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)