Bohuslav Knobloch

(1924-1998)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Dům B. Smetany v Luhačovicích

    Položka č.: 211353

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:28

    litografie, 29 x 42 cm, sign. DU Knobloch, při levém okraji mimo tisk natržený papír, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Akt dívky

    Položka č.: 235219

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:29

    lept, 14 x 6 cm, sign. DU Knobloch, Ex libris Z. Knoflíček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Malá Strana (PF 1970 Václav Grégr)

    Položka č.: 218184

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 19:46

    litografie, 1969, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD Knobloch, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Plachetnice (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 223941

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:40

    litografie, 12 x 5,8 cm, sign. DU Knobloch, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Znak (Ex libris W. G.

    Položka č.: 223942

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:42

    litografie, 8,5 x 6,7 cm, sign. DU Knobloch, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Letohrádek královny Anny

    Položka č.: 232907

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 21:52

    litografie, 15,5 x 10,5 cm, sign. LD Knobloch, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)