Viktor Polášek

(1911-1989)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Slunečnice

    Položka č.: 217706

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:04

    litografie, 1984, 21 x 13 cm, sign. PD V. Polášek 84, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID317 Historie příhozu

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 232799

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 15:05

    litografie, 1956, 36,6 x 28,5 cm, sign. PD V. Polášek 56, č. 51/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)