Viktor Polášek

(1911-1989)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Masopust

    Položka č.: 206870

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:07

    litografie, 30 x 45,5 cm, sign. PD V. Polášek, při okrajích potrhaný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    J. Wolker: Blada o očích topičových

    Položka č.: 229021

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:01

    dřevoryt, 40 x 31,5 cm, sign. PD V. Polášek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)