Viktor Polášek

(1911-1989)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Homér (PF 1988)

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:06

    litografie, 1987, 19,8 x 13,3 cm, sign. PD V. Polášek, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)