František Jiroudek

(1914-1991)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Muž s pivem (PF 1985)

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:08

    serigrafie, akvarel, 1984, 15,5 x 10 cm, sign. PD Jiroudek 84, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6647 Historie příhozu