Boris Hanš

(1912-1962)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Zátiší s jiřinami

    Položka č.: 232881

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:25

    olej, plátno, 1943, sign. PD B. Hanš 43, rám, Antikvariát Dlážděná, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)