Jiřina Klimentová

(1932-1997)

  • Jiřina Klimentová

    (1932-1997)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 233126

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:27

    olej, plátno, lepenka, 1984, 30 x 26 cm, sign. PD Klimentová, rám, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)