Zdeněk Daněk

  • Zdeněk Daněk

    Do lesa jde tma I

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 18:40

    akryl, papír, 2015, 41 x 57.7 cm, Daněk v 90. letech studoval na výtvarné škole Václava Hollara v Praze, a poté působil v ateliérech malby a filmové a televizní grafiky na Vysoké škole umělecko-průmyslové. Následně se usadil v ateliéru prof. Berana na Akademii výtvarných umění. Umělcově tvorbě domi…

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)

    Odhadní cena: 25 000 - 28 000 Kč CZK

  • Zdeněk Daněk

    Na čekané

    Položka č.: 19674

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, překližka, 2001, 80,7 x 130 cm, sign. zezadu Z. Daněk

    Aktuální cena: 180.000 CZK (7.200 €)