Zdeněk Daněk

  • Zdeněk Daněk

    Ulička (Obraz zezadu)

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 81.000 CZK (3.240 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    olej, dřevo, 2013-2018, oba díly 61 x 44 cm, oboustranný obraz; v 90. letech studoval na výtvarné škole Václava Hollara v Praze a poté působil v ateliérech malby a filmové a televizní grafiky na Vysoké škole umělecko-průmyslové. Následně se usadil v ateliéru prof. Berana na Akademii výtvarných umění…

    Aktuální cena: 81.000 CZK (3.240 €)

  • Zdeněk Daněk

    Na čekané

    Položka č.: 19674

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, překližka, 2001, 80,7 x 130 cm, sign. zezadu Z. Daněk

    Aktuální cena: 180.000 CZK (7.200 €)

  • Zdeněk Daněk

    Při malování krajiny sem se naučil sprostě nadávat.

    Položka č.: 233818

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 18:18

    kvaš, papír, 2014, 29,6 x 41,8 cm

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)