Karel Benetka

  • Karel Benetka

    Ptáci vodní i podvodní

    Položka č.: 348

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:15

    sítotisk, 80. léta, 26,5 x 19 cm, sign. LD Benetka, č. 1/6, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Benetka

    Všední den lepší společnosti

    Položka č.: 350

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:17

    sítotisk, 38 x 62 cm, sign. PD Benetka, č. 24/27, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Benetka

    Grand restaurant

    Položka č.: 351

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:18

    sítotisk, 39 x 60,5 cm, sign. PD Benetka, č. 3/30, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Poco a poco accelerando

    Položka č.: 352

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:19

    sítotisk, 61 x 47 cm, sign. LD Benetka, č. 18/29, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Zátiší se třemi džbány

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:22

    olej, sololit, 2015, 70 x 50 cm, sign. LD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

  • Karel Benetka

    Studie z džungle

    Položka č.: 356

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:23

    olej, sololit, 2014, 70 x 50 cm, sign. DU Benetka 2014, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Milostné hry

    Položka č.: 218665

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:52

    sítotisk, 19,3 x 30,7 cm, sign. DU Benetka, č. 53/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Benetka

    Hudební matiné

    Položka č.: 220513

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:18

    serigrafie, 14,5 x 21,5 cm, sign. DU Benetka, č. 10/25, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    V restauraci

    Položka č.: 214222

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:56

    tuš, akvarel, papír, 2012, 14,8 x 20,8 cm, sign. PU Benetka, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    To je můj budoucí manžel, maminko. Je to blbec, ale krásnej.

    Položka č.: 231264

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 22:08

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. DU Benetka, vzadu autorské razítko, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Je to politik. Objednal si hořkou pravdu a misku vtipné kaše.

    Položka č.: 231265

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 22:10

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. LD Benetka, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 231266

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 22:12

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. PN Benteka, vzadu autorské razítko, na zadní straně přípravná kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Marylin

    Položka č.: 233004

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:29

    sítotisk, 80. léta, 21,5 x 34 cm, sign. LD Benetka, č. 8/10, antiqari.at Radhošťská