Kamil Lhoták

(1912-190)

  • Kamil Lhoták

    (1912-190)

    Jehlan a míč

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 285.000 CZK (11.400 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 02. 2019 15:00

    olej, karton, 1977, 26 x 36 cm, sign. LD Kamil Lhoták 77, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Originalita Lhotákovy osobitě poetické malby je založena na básnickém pohledu. Věrná v…

    Aktuální cena: 285.000 CZK (11.400 €)

    Poslední dražitel: ID6838 Historie příhozu