Jindřich Hlavín

(1877-1958)

  • Jindřich Hlavín

    (1877-1958)

    Chalupy

    Položka č.: 233107

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:08

    olej, karton, 1950, 20 x 19,5 cm, sign. PD J. Hlavín 1950, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Dítěte, Schikanedera a Maška na UMPRUM v Praze, prof. Maurera na vídeňské AVU

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)