Antonín Augusta

(1891-1940)

  • Antonín Augusta

    (1891-1940)

    Dva pohledy na zimní ves

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:05

    2x olej, plátno, 18 x 30/18 x 30 cm, oba sign. PD A. Augusta, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Ottenfelda na pražské Akademii, studium na malířských školách v Alžíru, Londýně a Paříži

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK