Alena Čermáková

(1926-2009)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Kytice s pivoňkou

    Položka č.: 234262

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:19

    litografie, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Alena Čermáková, 40/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)