Alena Čermáková

(1926-2009)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Kytice s pivoňkou

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:29

    litografie, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Alena Čermáková, 40/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)